Dolar 32,2053 -0,%
Euro 35,1156 -0,%
Gram Altın 2.498,74 1,32%
Yarım Altın 8.224,00 1,12%
21:47

yatsi VAKTİ

Denizli İzmir Basmane Tren Saatleri- Tren Seferleri

Denizli İzmir Basmane tren saatleri- tren seferleri seyahatlerinden önce Denizli İzmir arası Tren seferleri öğrenilmek istenmektedir. Denizli Tren seferleri hakkında detaylı olarak vereceğimiz bilgiler doğrultusunda seyahat planlamalarınızı yapabilirsiniz. Tren seferleri rahatlık açısından vatandaşların en çok tercih ettiği bir yolculuk çeşididir. Hem konfor hem bütçeye uygunluğunun yanı sıra diğer ulaşım çeşitlerine göre daha sorunsuz yolculuk imkânı tanır. Denizli İzmir Basmane tren saatleri- tren seferleri hakkında ki tüm detayları sizler için hazırladık.

Denizli Tren Seferleri

Denizli de tren seferleri günün en erken saatinde 04:20 de başlayarak İzmir güzergâhında ilerler. En son tren ise 18:25 de hareket ederek Basmane de sona erer. Denizli’den İzmir’e seyahat etmek isteyen yolcuların tren istasyonunda fazla beklememeleri için zamanında kalkan trenler için tren seferleri saatlerini önceden öğrenmeleri önerilir. Denizli İzmir Basmane tren saatleri- tren seferleri kısa süreli bekleme için 24 ara istasyon bulunmaktadır. Kısa süreli duraksama istasyonları şu şekildedir:

Denizli istasyonu, Goncalı istasyonu, Sarayköy istasyonu, Buharkent İstasyonu, Horsunlu İstasyonu, Pamukören İstasyonu, Kuyucak İstasyonu, Nazilli İstasyonu, İsabeyli İstasyonu, Atça İstasyonu, Sultanhisar İstasyonu, Karaali İstasyonu, Köşk İstasyonu, Umurlu İstasyonu, Denizli İstasyonu, İncirliova istasyonu, Germencik İstasyonu, Ortaklar İstasyonu, Çamlık İstasyonu, Selçuk İstasyonu, Tepeköy İstasyonu, Torbalı İstasyonu, Pancar İstasyonu, Menderes İstasyonu, Adnan Menderes Havalimanı İstasyonu, Gaziemir İstasyonu, İzmir İstasyonu

Olmak üzere 24 istasyondan yolcular Denizli İzmir arası güzergâhlarında tren seferlerinden faydalanabilirler.

Denizli Tren Seferi Fiyatları

İzmir- Basmane-Denizli güzergâhında 7 tren seferi gerçekleşir. En hızlı tren yolculuğu saat 23: 05’de hareket ederek 4 saat 50 dk. sürmektedir. Göller Expresi adı verilen tren seferinin fiyatı da güncel olarak 101TL olarak belirlenmiştir.  Gün içerisindeki normal 04:20 saatinde başlayarak 18:15’e kadar en fazla 5 saat sürmektedir. En güncel standart tren bilet fiyatları ise 98TL olarak belirlenmiştir. Denizli İzmir Basmane tren saatleri- tren seferleri seyahat öncesinde tren sefer fiyatlarını ve saatlerini bilmeniz açısından çok faydalı olacaktır.

İzmir- Basmane-Denizli Tren Güzergâhı

İzmir’den Denizli’ye gidecek olan yolcuların uğrayacakları güzergâhlar sırasıyla şu şekildedir: İzmir- Basmane, Gaziemir, Adnan Menderes Havaalanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Tepeköy, Sağlık, Selçuk, Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Aydın, İmamköy (Hızlı Tren, Göller Expresi), Umurlu, Köşk, Karaali, Sultanhisar, Atça, İsabeyli, Nazilli, Kuyucak, Pamukören, Horsunlu, Buharkent, Sarayköy, Goncalı, Denizli İstasyonu.

Güzergâhlarında İzmir’den Denizli’ye yolculuk etmek isteyenler için Denizli İzmir Basmane tren saatleri- tren seferleri standart 6 Tren seferi, 1 Hızlı tren göller Expresi seferi bulunmaktadır.

İzmir- Basmane- Denizli Tren Saatleri

2023 yılı güncel İzmir- Basmane- Denizli arasında ki tren seferleri saatleri sırasıyla şu şekildedir:

İzmir Basmane trenlerin hareket saatleri: 07:05, 10:40, 12:30, 14:15, 16:40, 18:40/ Göller Expresi 23:05

Gaziemir trenlerin hareket saatleri: 07:26, 11:01, 12:50, 14:37, 17:02, 19:02/ Göller Expresi:23:26

Adnan Menderes Havaalanı trenlerin hareket saatleri: 07:31, 11:07, 12:55, 14:42, 17:07, 19:08/ Göller Expresi: 23:32

Menderes trenlerin hareket saatleri: 07:37, 11:12, 13:00, 14:47, 17:12, 19:13

Pancar trenlerin hareket saatleri: 07:51, 11:27, 13:12, 15:03, 17:27, 19:27

Torbalı trenlerin hareket saatleri: 08:03, 11:38, 13:22, 15:15, 17:38, 19:37/ Göller Expresi: 00: 02

Tepeköy trenlerin hareket saatleri: 08:07, 11:42, 13:27, 15:20, 17:43, 19:45/ Göller Expresi: 00:07

Sağlık trenlerin hareket saatleri: 08:15, 11:50, 13:36, 15:29, 17:52, 19:56/ Göller Expresi: 00:17

Selçuk trenlerin hareket saatleri: 08:34, 12:10, 13:56, 15:49, 18:12, 20:16/ Göller Expresi: 00:37

Çamlık trenlerin hareket saatleri: 08:49, 12:23, 14:10, 16:03, 18:26, 20:30/ Göller Expresi: 00:51

Ortaklar trenlerin hareket saatleri: 09:09, 12:42, 14:29, 16:22, 18:45, 20:49/ Göller Expresi: 01:10

Germencik trenlerin hareket saatleri: 09:21, 12:53, 14:40, 16:33, 19:06, 21:00/ Göller Expresi: 01:21

İncirliova trenlerin hareket saatleri: 09:33, 13:04, 14:53, 16:44, 19:17, 21:11/ Göller Expresi: 01:32

Aydın trenlerin hareket saatleri: 09:52, 13:15, 15:04, 16:58, 19:28, 21:25/ Göller Expresi:01:43

İmamköy/ Göller Expresi: 01:50

Umurlu trenlerin hareket saatleri: 10:04, 13:28, 15:17, 17:11, 19:41, 21:38/ Göller Expresi: 01:57

Köşk, trenlerin hareket saatleri: 10:13, 13:38, 15:27, 17:21, 19:51, 21:48 /Göller Expresi: 02:07

Karaali, trenlerin hareket saati: 13:46, 15:35

Sultanhisar trenlerin hareket saati: 10:24, 13:51, 15:40, 17:32, 20:02, 21:59/ Göller Expresi: 02:17

Atça, trenlerin hareket saati: 10:31, 13:59, 15:47, 17:39, 20:09, 22:06/ Göller Expresi: 02:24

İsabeyli, trenlerin hareket saati: 10:37, 14:05, 15:53, 17:45

Nazilli, trenlerin hareket saati: 10:46, 14:12, 16:00, 17:52, 20:20, 22:17/ Göller Expresi: 02:35

Kuyucak, trenlerin hareket saati: 10:58, 14:24, 16:12, 18:04, 20:32, 22:29/ Göller Expresi:02:47

Pamukören, trenlerin hareket saatleri: 11:05, 14:31, 16:19, 18:11, 20:39, 22:36

Horsunlu, trenlerin hareket saatleri: 11:12, 14:37, 16:25, 18:17, 20:45, 22:42/ Göller Ekpresi:02:58

Buharkent, trenlerin hareket saatleri: 11:24, 14:50, 16:38, 18:30, 20:58, 22:55/ Göller Expresi 03:11

Sarayköy, trenlerin hareket saatleri: 11:38, 15:05, 16:53, 18:46, 21:13, 23:10/ Göller Expresi: 03:26

Goncalı, trenlerin hareket saatleri: 11:54, 15:22, 17:10, 19:03, 21:30, 23:27/ Göller Expresi: 03:43

Denizli varış: 12:05, 15:33, 17:21, 19:14, 21:41, 23:38/ Göller Expresi:03:54

Güncel Denizli İzmir Basmane Tren Saatleri- Tren Seferleri İzmir-Basmane-Denizli arası saatleri belirlenmiştir.

Denizli –İzmir-Basmane Tren Güzergâhı

Denizli-İzmir- Basmane arasında 6 Ana hat treni ve 1 Göller Expresi hızlı tren bulunuyor. Denizli istasyonundan İzmir Basmane ’ye kadar olan Tren Güzergâhı şu şekildedir. Denizli İzmir Basmane Tren Saatleri- Tren Seferleri takip ederek yolculuk öncesi detaylı bilgi edinebilirsiniz. Denizli-İzmir-Basmane Tren İstasyon Seferi Güzergâhları:

Denizli İstasyonu, Denizli-Aydın Güzergâhı, (Km.251+485), Goncalı, Sarayköy, Buharkent, Horsunlu, Pamukören, Kuyucak, Nazilli, İsabeyli, Atça, Sultanhisar, Karaali, Köşk, Umurlu, Aydın, İncirliova, Germencik, Ortaklar, Çamlık, Selçuk, Sağlık, Tepeköy, Torbalı, Pancar, Menderes, Adnan Menderes Havaalanı, Gaziemir, İzmir-Basmane olarak güzergâhlar dönüşümlü olarak 2023 yılında da aynıdır.

Denizli-İzmir- Basmane Tren Saatleri

Denizli Ana hat trenleri gişe bilet fiyatları standart 98TL olarak belirlenmiştir. Denizli İzmir Basmane Tren Saatleri- Tren Seferleri için yolculuk etmeden önce saatlerini bilmeniz gününüzü ve yolculuğunuzu planlamanız açısından kolaylık olacaktır.

Denizli İstasyonu, tren hareket saatleri: Göller Ekspresi: 01:59/ 04:20, 05:45, 08:40, 10:15, 12:20, 16:20, 18:15

Denizli-Aydın Güzergâhı, (Km.251+485) tren hareket saatleri: Göller Expresi: 02:11/ 04:32, 05:57, 08:52, 10:27, 12:32, 16:32, 18:27

Goncalı, tren hareket saatleri: Göller Expres:02:14/ 04:35, 06:00, 08:55, 10:29, 12:35, 16:35, 18:30

Sarayköy, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 02:31/ 04:51, 06:17, 09:12, 10:45, 12:53, 16:52, 18:47

Buharkent, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 02:46/ 05:05, 06:32, 09:27, 10:59, 13:08, 17:07, 19:02

Horsunlu, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 02:59/ 05:17, 06:45, 09:40, 11:11, 13:21, 17:20, 19:15

Pamkören, tren hareket saatleri: 05:23, 06:51, 09:46, 11:17, 13:27, 17:26, 19:21

Kuyucak, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 03:10/ 05:30, 06:58, 09:54, 11:24, 13:35, 17:34, 19:29

Nazilli, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 03:25/ 05:42, 07:10, 10:06, 11:36, 13:47, 17:51, 19:41

İsabeyli, tren hareket saatleri: 07:16, 11:42, 13:53, 17:57,19:47

Atça, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 03:37/ 05:53, 07:22, 10:18, 11:49, 14:00, 18:04, 19:54

Sultanhisar, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 03:44/ 05:59, 07:28, 10:25,11:56, 14:07, 18:11, 20:01

Karaali, tren hareket saatleri: 12:00, 14:1

Köşk, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 03:55/ 06:10, 07:38, 10:36, 12:09, 14:20, 18:22, 20:12

Umurlu, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 04:05/ 06:16, 07:47, 10:46, 12:19, 14:30, 18:32, 20:22

Aydın, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 04:21/ 06:32, 08:00, 11:03, 12:32, 14:43, 18:45, 20:37

İncirliova, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 04:32/ 06:43, 08:10, 11:13, 12:43, 14:54, 18:56, 20:48

Germencik, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 04:43/ 06:58, 08:20, 11:24, 12:54, 15:05, 19:07, 20:59

Ortaklar, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 04:54/ 07:11, 08:30, 11:35, 13:05, 15:17, 19:18, 21:10

Çamlık, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 05:13/ 07:32, 08:48, 11:54, 13:24, 15:36, 19:38, 21:29

Selçuk, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 05:30/ 07:49, 09:01, 12:09, 13:38, 15:50, 19:51, 21:43

Sağlık, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 05:50/ 08:10, 09:21, 12:28, 13:58, 16:10, 20:11, 22:03

Tepeköy, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 06:00/ 08:24, 09:36, 12:36, 14:07, 16:23, 20:24, 22:13

Torbalı, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 06:05/ 08:30, 09:41, 12:40, 14:15, 16:28, 20:29, 22:17

Pancar, tren hareket saatleri: 08:39, 09:50, 12:49, 14:26, 16:39, 20:38, 22:26

Menderes, tren hareket saatleri: 08:53, 10:05, 13:04, 14:42, 16:54, 20:53, 22:38

Adnan Menderes Havaalanı, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 06:33/ 08:58, 10:10, 13:09, 14:47, 16:59, 20:58, 22:43

Gaziemir, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 06:39/ 09:03, 10:15, 13:14, 14:52, 17:04, 21:03, 22:48

İzmir-Basmane, tren hareket saatleri: Göller Expresi: 06:58/ 09:22, 10:33, 13:33, 15:10, 17:22, 21:22, 23:01

Göller Expresi hızlı tren olup, diğer 6 adet ana hat trenleri gün içerisinde ki döngüsel sefer işleyişleri bakımından yolcuları bekletmeden seyahatlerini gerçekleştirmelerini sağlar. Sizde yolculuğa çıkmadan önce trenlerin bulunduğunuz şehre uğrayış saatleri ile geç kaldım korkusu yaşamayın.

Denizli-İzmir Basmane arası Güzergâh İstasyonlarının Çalışma Saatleri ve Telefonları:

Yolculuk yapacağınız Tren istasyonundan rezervasyon ve danışma hizmetleri Denizli İzmir Basmane tren saatleri- tren seferleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için çalışma saatleri içerisinde arayarak bilgi alabilirisiniz. Denizli-İzmir Güzergâhı ulaşabileceğiniz telefon numaraları ve çalışma saatleri şu şekildedir:

İzmir-Basmane İstasyonu Çalışma saati: 07:00-21:30 / Telefon numarası: 0232 484 86 38

Denizli İstasyonu Çalışma Saati: 06:00-18:00/ Telefon Numarası: 0258 268 28 31

Ara Güzergâh Aydın İstasyonu Çalışma Saati: 07:00-20:00/ Telefon Numarası: 0256 212 99 40

Denizli İzmir Basmane tren saatleri- tren seferleri ile ilgili detaylarını online bilet alım işlemleri için elektronik yolcu bileti işlemleri sistemi, kısa adıyla EYBİS’den online işlem yapabilirsiniz.